Džiugu, kad galime pasipuošti ir būti tautiški ir vieningi

Parašyta 2015-03-25 Peržiūros: 230

2015 metų kovo 11-ąją sukako 25 metai, kai buvo priimtas Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo aktas dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo. Šio jubiliejinio atkurtos mūsų valstybės minėjimo proga kartu su nepriklausoma Lietuva augusi karta – mokiniai ir studentai – inicijavo akciją „Lietuvai ir man“. Jos tikslas – suburti jaunimą netradiciškai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ąsias metines, pinti trispalves draugystės apyrankes. Prie šios akcijos prisijungė ir mūsų mokyklos mokiniai: pynė apyrankes ir dalinosi savo mintimis apie nepriklausomą Lietuvą. Apie gražią akciją galima paskaityti ir 2015 m. kovo 10 d. rajoniniame laikraštyje „Utenos apskrities žinios“.