Džiugu, kad galime pasipuošti ir būti tautiški ir vieningi

Parašyta 2015-03-25 Peržiūros: 230

2015 metų kovo 11-ąją sukako 25 metai, kai buvo priimtas Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo aktas dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo. Šio jubiliejinio atkurtos mūsų valstybės minėjimo proga kartu su nepriklausoma Lietuva augusi karta – mokiniai ir studentai – inicijavo akciją „Lietuvai ir man“. Jos tikslas – suburti jaunimą netradiciškai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ąsias metines, pinti trispalves draugystės apyrankes. Prie šios akcijos prisijungė ir mūsų mokyklos mokiniai: pynė apyrankes ir dalinosi savo mintimis apie nepriklausomą Lietuvą. Apie gražią akciją galima paskaityti ir 2015 m. kovo 10 d. rajoniniame laikraštyje „Utenos apskrities žinios“.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla