Konkursas jauniesiems IKT mėgėjams

Parašyta 2015-03-19 Peržiūros: 318
Kovo 19 dieną „Saulės“ gimnazijoje vyko didelis IKT konkursas Utenos apskrities mokykloms, kurio šūkis – „Būk išmanus“. Renginyje dalyvavo visos Utenos progimnazijos ir Užpalių gimnazijos komanda bei svečiai iš Anykščių A. Vienuolio progimnazijos, Molėtų rajono Suginčių pagrindinės mokyklos komanda. Komandas sudarė 5-8 klasių mokiniai. Konkurso dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius, šokių grupė „Tandemus“ bei merginos savo dainomis.


Konkursantai sprendė kryžiažodžius ir rebusą, sugalvojo ilgiausią IKT sąvoką, atsakinėjo į įvairius klausimus, spėliojo IKT sąvokas, žaidė kompiuterinius žaidimus. Dvi užduotis pateikė ir atskirus prizus įsteigė A. ir M. Miškinių biblioteka bei „Europe Direct Utena" informacijos centras. Pauzėse tarp užduočių mokiniai sužinojo IT gyvenimo įdomybių, pažiūrėjo kelis video apie naująsias technologijas. Renginys buvo įdomus mokiniams, dalyviai patyrė geras emocijos, azartą, o kartu ir parodė savo IKT žinias. Mūsų mokyklos komanda surinkusi 312 taškų užėmė 3 vietą. Visiems dalyviams įteikti A. ir M. Miškinių bibliotekos bei „Saulės“ gimnazijos prizai.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla