Rajono antrokų viktorina – konkursas

Parašyta 2015-03-18 Peržiūros: 425

Kovo 18 d. Krašuonos progimnazijoje vyko rajono antrų klasių mokinių viktorina – konkursas „Protų mūšis“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25– mečiui paminėti. Konkurse varžėsi mokinių komandos iš septynių ugdymo įstaigų. Antrokams teko pasitikrinti žinias net iš penkių temų: „Žmonės“, „Įdomybės“, „Pastatai“, „Gamta“, „Skaičiai“. Mūsų mokyklai atstovavo Rugilė Mačionytė, Miglė Žemaitytė iš 2 a kl. ir Titas Didžgalvis, Nedas Dijokas iš 2 b kl. Mokiniams padėjo pasiruošti mokytojos A. Guobužienė ir A. Marcinkevičienė. Šie žingeidūs, sumanūs ir šaunūs mokiniai laimėjo II–ąją vietą.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla