Rajono antrokų viktorina – konkursas

Parašyta 2015-03-18 Peržiūros: 425

Kovo 18 d. Krašuonos progimnazijoje vyko rajono antrų klasių mokinių viktorina – konkursas „Protų mūšis“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25– mečiui paminėti. Konkurse varžėsi mokinių komandos iš septynių ugdymo įstaigų. Antrokams teko pasitikrinti žinias net iš penkių temų: „Žmonės“, „Įdomybės“, „Pastatai“, „Gamta“, „Skaičiai“. Mūsų mokyklai atstovavo Rugilė Mačionytė, Miglė Žemaitytė iš 2 a kl. ir Titas Didžgalvis, Nedas Dijokas iš 2 b kl. Mokiniams padėjo pasiruošti mokytojos A. Guobužienė ir A. Marcinkevičienė. Šie žingeidūs, sumanūs ir šaunūs mokiniai laimėjo II–ąją vietą.