Mokyklos vardadienis

Parašyta 2015-03-17 Peržiūros: 355

2015 kovo 13 d. mūsų progimnazijoje vyko tradicinė nuotaikinga mokyklos vardadienio šventė – Vyturio diena.
Laukdami šventės moksleiviai šauniai padirbėjo: vieni statė žinių pilį, kiti – Big Beno bokštą, treti kūrė 360 laipsnių knygą. Kažkas gamino pavasarinį desertą, kažkas – paukščius iš šieno, dar kažkas buvo vaizdo studiją įrengęs, kažkas filmą kūrė...
Šventės metu buvo teikiamos Vyturio nominacijos moksleiviams, Vyturių progimnazijos vardą garsinantiems mieste ir šalyje. Pasidžiaugti gražia švente ir pasveikinti progimnazijos bendruomenės atvyko Utenos miesto Vyturių mikrorajono seniūnaitis Egidijus Šinkūnas, mokinių tėveliai. Šventinę programą savo koncertu papuošė ir buvę progimnazijos mokiniai.