Skaitau lietuvišką pasaką

Parašyta 2015-03-14 Peržiūros: 251

Nuo žmonijos civilizacijos pradžios iki šių dienų pasakos sekamos ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Jos – žmonių tarpusavio bendravimo įrankis, gilus aplinkos informacijos šaltinis. Pasakos moko daugelio dalykų, o jų iliustracijos žadina vaizduotę.

 

2014 m. gruodžio mėn. – 2015 m. vasario mėn. vyko tarptautinis pradinių klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkursas „Skaitau lietuvišką pasaką". Šio renginio tikslas – skatinti skaityti lietuviškas pasakas ir ugdyti taisyklingo, estetiško rašymo įgūdžius. Konkurse dalyvavo mokiniai iš 87 Lietuvos mokyklų. Suplaukė darbai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Atlantos (JAV), Airijos, Baltarusijos, Kaliningrado sr., Norvegijos lietuviškų mokyklėlių. Konkurse dalyvavo ir buvo apdovanoti 5 mūsų mokyklos 1a klasės mokiniai - Patricija Gečiauskaitė, Ieva Motiejūnaitė, Austėja Matelionytė, Aiva Varkavičiūtė ir Ignas Petravičius. Juos dalyvauti paskatino mokytoja Aldona Belopetravičienė.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla