Profesinio veiklinimo išvyka 2015-03-05

Parašyta 2015-03-05 Peržiūros: 17075

Mūsų mokiniai į Utenos regioninį profesinio mokymo centrą vyksta kasmet. Kovo 4-5 dienomis mokymo centre lankėsi aštuntokai.

Svečius pasitikusios ir apie mokymo programas, stažuotes užsienyje, popamokinę veiklą, galimybę pasirinkti mokymo centrą jau nuo devintos klasės pasakojusios gimnazijos skyriaus vedėja Gražina Indriūnienė ir socialinė pedagogė Janina Jurgelėnienė pasidžiaugė aštuntokų žingeidumu. Kaip ir daugeliui, svečiams labiausiai patiko modernios praktinio mokymo laboratorijos, turinčios pačią naujausią įrangą.
Ši profesinio mokymo įstaiga kasmet keičia savo veidą, stiprindama mokymo bazę, o ką mokiniai, atvykę į ekskursiją, pamato ir supranta patys, yra daug svarbiau už bet kokį pasakojimą.

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)