Netradicinė IT pamoka

Parašyta 2015-03-04 Peržiūros: 359

Kovo 3 dieną mūsų mokykloje Dauniškio gimnazijos IT mokytojos G. Žalienė, G. Sudniutė bei ekonomikos ir verslumo mokytoja Asta Adiklienė vedė netradicinę IT bei ekonomikos ir verslumo pamoką aštuntokams.

Mokytojos pristatė jų mokomų dalykų programas, neformalius užsiėmimus bei įvairių užduočių pagalba įtraukė mokinius į įvairias veiklas. Mokiniai spėliojo faktus apie gimnaziją bei IT, pagal logotipus nustatinėjo IT įrankius, analizavo eurų ypatumus, žaidė imitacinius žaidimus, žiūrėjo videofilmą. Už teisingus atsakymus mokiniai gavo skirtukus su gimnazijos atributika bei vaizdais. Surinkę daugiausiai skirtukų gavo specialius prizus.

Parodos aptarimas