Vyturiukai sveikatingumo renginio Vilniuje „Gyvenk sveikai – judėk dažnai“ III vietos nugalėtojai

Parašyta 2014-02-21 Peržiūros: 266

2014 m. – vaikų sveikatos metai. Todėl 3-5 klasių mokiniai buvo suburti į 3 komandas dalyvauti Vilniaus jaunųjų turistų centro renginyje „Gyvenk sveikai – judėk dažnai". Sveikatiada vyko Vilniaus Viršuliškių vidurinėje mokykloje, kurioje atkakliai varžėsi 8 sveikuolių komandos. Tarp jų ir 3 Utenos Vyturių progimnazijos grupės.
Renginys prasidėjo įspūdingu reginiu. Vilniaus tradicinio Aikido centro treneriai supažindino dalyvius su savigynos kovos menu. Šis pasirodymas paliko didelį įspūdį mūsų mokyklos berniukams.


Po įdomaus šventės atidarymo ir komandų prisistatymų prasidėjo varžybos. Dalyviai sprendė kryžiažodžius, kūrė eilėraščius apie sveiką gyvenseną bei varžėsi sportinėse estafetėse. Po aktyvios veiklos mokiniai vaišinosi vitaminizuotu sojų pienu, sveikuoliškais patiekalais ir pasirašė sveikatingumo peticiją, kuria pasižadėjo gyventi sveiką ir aktyvų gyvenimą.
Susumavus rezultatus išaiškėjo nugalėtojai. Ant pirmosios ir antrosios pakilos atsistojo Gerosios vilties vidurinės mokyklos ir V. Kačalovo gimnazijos mokiniai. Trečiąją vietą iškovojo mūsų vyturiukai: A. Rastenytė (4a), O. Šimonėlytė (4b), M. Ramelis (5b), E. Tumelionis (5b), D. Šapoka (5a) ir P. Baltuškonis (5a). Kitos dvi uteniškių komandos pelnė ketvirtąją ir penktąją vietas. Vyturiukai buvo nusiteikę ryžtingai ir vykdydami užduotis įdėjo daug darbo bei pastangų.
Prizines vietas užėmę mokiniai buvo apdovanoti taure, diplomu ir medaliais. Visi dalyviai buvo nudžiuginti atminimo dovanėlėmis.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla