Vyturių vaikai kuria pasakas

Parašyta 2014-05-05 Peržiūros: 427

Pasibaigė Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotas šalies 1-5 klasių mokiniams kūrybinis konkursas „Lietuvos vaikai kuria pasakas".
Gegužės 2 d. Kauno „Girstučio" kultūros centre ir finišavo mažųjų rašytojų festivalis. Jame dalyvavo mūsų mokyklos 4c klasės mokiniai Aironas Bikus, Akvilė Nalivaikaitė ir Paulius Šutinys su mokytoja Aldona Belopetravičiene. Renginyje jaunuosius kūrėjus sveikino Kauno meras A. Kupčinskas, arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius, LVLŽS pirmininkas R. Karbauskis, Seimo nariai ir kt. Vaikai apdovanoti padėkos raštais, dovanėlėmis ir saldainiais. Šventės pabaigoje visų laukė nuostabi dovana – Kauno valstybinio lėlių teatras parodė spektaklį „Žiogas Zigmas Žalgirio mūšyje".

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla