Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Viskas prasideda nuo draugiškos šypsenos

Parašyta 2014-03-28 Peržiūros: 383

Kovo 24 – 30 dienomis visose šalies mokyklose vyko veiksmo savaitė BE PATYČIŲ. Šalyje į šią akciją įsitraukė rekordinis skaičius dalyvių. Tarp jų buvo ir mūsų mokykla. Šiuo renginiu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į patyčių daromą žalą.
Mūsų mokykloje patyčių prevencija vykdoma visus metus. Mokykla dalyvauja programose „Socialinis emocinis ugdymas mokykloje", „Antras žingsnis", „Zipio draugai", „Kuriame respubliką", veikia Saviugdos centras. O šią savaitę vyresniųjų klasių mokiniai mokė pradinukus draugiškumo, pozityvaus bendravimo, konstruktyvaus konfliktų sprendimo. Kvietėme mokinius kuo daugiau vieni kitiems šypsotis. Juk nuo draugiškos šypsenos prasideda draugystė ir vienas kito supratimas, užuojauta bei pagalba. Draugiška šypsena nušvito ir mokyklos kieme. Pažiūrėkite nuotraukas ir įsitikinsite.