Verslas veža

Parašyta 2013-11-09 Peržiūros: 287

2013 m. lapkričio 8 d. šešios mūsų progimnazijos  7a klasės moksleivės dalyvavo „Saulės" gimnazijoje vykusiame projekto „Versli Lietuva" renginyje „Verslas veža". Komandą lydėjo ugdymo karjerai koordinatorė Regina Zapolskienė.
Projekto atstovė Ina Smalinskienė papasakojo apie žymių pasaulio verslininkų kelią į sėkmę, apie kūrybinių idėjų svarbą. Darius Bagdžiūnas, UAB „Gaumina" direktorius, kalbėjo apie tai, kaip pasiekti sėkmę pradėjus nuo nulio. Lauras Lučiūnas, prodiuseris, renginių organizatorius, Alinos Orlovos vadybininkas, mokė išnaudoti visas galimybes siekiant tikslo. Tikėti savo svajone kvietė Saulius Kaminskas, pirmo Lietuvoje kukurūzų labirinto sumanytojas ir kūrėjas.
Vėliau mokiniai pasiskirstę į 10 grupių kūrė verslo planą, kurį būtų galima įgyvendinti Utenoje. Laimėjo viena iš „Saulės" gimnazijos komandų, pristačiusi jaunimo klubo idėją. Pabaigoje savo sėkmės istorija pasidalijo dainininkas Linas Adomaitis ir padovanojo gyvo garso koncertą.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla