Velykinių patiekalų paroda

Parašyta 2014-04-11 Peržiūros: 263

Balandžio 10 dieną Vyturių progimnazijos komanda dalyvavo Velykinių patiekalų parodoje, vykusioje Utenos Kolegijoje. Šiame renginyje velykinius patiekalus pristatė ne tik Kolegijos studentai, bet ir įvairių Utenos mokymo įstaigų atstovai. Mūsų komanda renginio komisijai bei dalyviams pateikė mielinius kepinius. Tokio pobūdžio renginiuose dalyvaujame jau ne pirmą kartą. Gruodžio mėnesį Kalėdinių patiekalų parodoje buvo pristatyti kietos meduolinės tešlos sausainiai.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla