Vaidiname pasaką

Parašyta 2014-02-10 Peržiūros: 466

Dar tik pusmetį šeštokai „kremta" antrąją užsienio – rusų kalbą. Jie išmoko abėcėlę, nemažai naujų, iki šiol nesuprantamų žodžių.
Vasario pradžioje mokiniai susipažino su rusų liaudies pasakomis. Jie žiūrėjo animacinę pasaką „Apie žveją ir žuvelę" bei piešė pagrindinę filmo heroję – žuvelę, skaitė pasakas: „Pagrandukas", „Ropė". O pažintį su pasakomis baigė inscenizacijomis. Grupėse šeštokai vaidino pasakas „Maša ir lokys", „Snieguolė ir lapė", „Košė iš kirvio".
Puikiai Mašos vaidmenį atliko Kamilė (6a) ir Laura (6b). Kamilė – Maša visus, ne tik senelius, pavaišino pyragėliais – keksiukais, kuriuos iškepė kartu su mama.
Snieguolę puikiai pavyko suvaidinti Livijai (6b), Aurėjai (6a). Autoriaus žodžius raiškiai skaitė Viktorija Pečko (6a), Viktorija Vansevičiūtė (6b), Darija Tutkutė (6b).
Mokinių nuomone, tokios pamokos įdomios, tačiau šeštokams dar sunku taisyklingai intonuoti, reikia ne tik vaidinti, bet ir galvoti apie žodžius, jų prasmę.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla