Utenos rajono apylinkės teismo svečiai

Parašyta 2014-03-28 Peržiūros: 428

2014 m. kovo 27 d. 7b klasės moksleiviai su klasės auklėtoja Asta Kaškauskiene ir ugdymo karjerai koordinatore Regina Zapolskiene apsilankė Utenos rajono apylinkės teisme.
Teismo administracijos sekretorė Jolita Gasiūnienė moksleivius supažindino su teismo struktūra, darbo organizavimu, teismo posėdžių tvarka, teismo darbuotojų atliekamu darbu, nepilnamečių apklausos ypatumais, atsakė į moksleivių bei juos atlydėjusių pedagogių klausimus.
Didžiulį moksleivių susidomėjimą sukėlė ekskursija po teismą, kurios metu moksleiviai apsilankė teismo posėdžių salėje, teisėjos, teismo posėdžių sekretorės darbo kabinetuose, raštinėje, suimtųjų patalpoje. Ypatingai moksleivius sudomino susipažinimo su bylomis kabinetas ir teismo archyvas, kuriame pamatė, kaip atrodo civilinės, baudžiamosios, administracinės bylos, kaip jos yra saugomos.
Ekskursija organizuota vykdant ugdymo karjerai programą ir siekiant paskatinti jaunimą domėtis teisininko profesija.

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)