Tradicinis „Kuriantis kiemas“

Parašyta 2014-09-30 Peržiūros: 310

Artėjant Tarptautinei mokytojų dienai rugsėjo 24-25 d. Utenos Švietimo centro bei A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos kiemelyje tradiciškai šurmuliavo ir maži, ir dideli uteniškiai. Vaikų kūrybos rytmetyje ir mokytojų kūrybos popietėje „Susitikome tam, kad kurtume“ aktyviai dalyvavo Vyturių progimnazijos pradinių klasių mokytojos ir jų mokiniai. Šventės pabaigą vainikavo mokytojų D. Jurgelevičienės, L. Žlabicko ir jų mokinių atlikta daina „O, mes vaikai“. Pasak UŠC direktorės Vitalijos Bujanauskienės, tai buvo jaudinantis mokinių ir mokytojų bendros veiklos rezultatas...