Tolerancijos dienos paminėjimas

Parašyta 2013-12-01 Peržiūros: 299

Lapkričio 16 diena – Tarptautinė tolerancijos diena, kuri kasmet minima daugelyje demokratinių šalių. 1995-ieji buvo paskelbti Tolerancijos metais; tais metais valstybės narės priėmė Tolerancijos principų deklaraciją.
Kaip ir visos Lietuvos ugdymo įstaigos, mūsų mokykla taip pat prisidėjo prie paskelbtos akcijos „Tolerancijos gėlė". Mokyklos fojė pasipuošė didžiule gėle, kurią sudaro mažesnės gėlytės, taip pat spalvingais mokinių piešiniais, o skaitykloje veikė paroda, kurioje galima susipažinti su mokinių mintimis tolerancijos tema.
Norime visiems mokyklos bendruomenės nariams palinkėti būti draugiškiems, mandagiems, kultūringiems, tolerantiškiems ne tik šią dieną, bet ir kasdien.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla