Tautų mugė

Parašyta 2014-03-04 Peržiūros: 311

Vasario 26 dieną Vyturių progimnazijoje šurmuliavo Tautų mugė. Tai AIESEC projekto baigiamasis svečių iš užsienio šalių: Turkijos, Taivano, Indijos, Brazilijos ir Indonezijos bei „vyturiukų" renginys, prasidėjęs nuo pat ryto. Studentai savanoriai iš užsienio daugiau kaip mėnesį viešėję Utenoje ir progimnazijų mokiniams vedę pamokas, apsilankė Utenos rajono savivaldybėje, kur susitiko su Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėju Romualdu Kraulišu ir mero pavaduotoju Vidmantu Valinčiumi. Po pamokų renginys vyko mokyklos bendruomenei. Projekto uždarymo šventėje netrūko puikių nuotaikų, sveikinimų, dainų, šokių bei įvairiausių skanėstų.