Tarptautinis eTwining projektas „Europos draugai“

Parašyta 14 Gruodis 15 Peržiūros: 190

Projektas „Europos draugai'“ suvienijo 5 šalių mokyklas: Lenkijos, Lietuvos, Portugalijos, Turkijos ir Bulgarijos. Projekto veiklos tęsis pusę metų - nuo 2014 metų lapkričio iki 2015 metų balandžio. Moksleiviai pasakos apie save, kasdienybę mokykloje, savo pomėgius, draugus, ieškos informacijos apie savo kraštą, savo tautos kultūrinius ypatumus. Surinkta ir apipavidalinta informacija kiekvieną mėnesį bus dalinamasi virtualioje internetinėje Twin erdvėje. Projekto pabaigoje mokiniai paruoš skaidrių pristatymus ir popierinius plakatus apibendrindami tai, ką sužinojo ir išmoko apie šalis partneres.
2015 metais bendradarbiavimas bus tęsiamas pagal KA2 Erasmus+ programą strateginių partnerysčių projekte.

Projekto temos ir tvarkaraštis:

• eTwining projektui skirtos erdvės parengimas mokykloje (2014 lapkritis)
• Skaidrių pristatymas „Mano mokykla“ (2014 lapkritis/gruodis)).
• Laiškai, projektai, rašinėliai: moksleiviai rašo laiškus prisistatydami save, pomėgius, draugus (2014 gruodis).
• Twin erdvė: mokytojai patalpina darbus į twin erdvę (2014 gruodis).
• Kalėdų/Naujų metų tradicijos: apsikeitimas linkėjimais, atvirutėmis, kompiuteriu kurtomis atvirutėmis (2015 gruodis)
• Atostogas/šventinės dienos mano šalyje (2015 sausis).
• Gimtasis miestas ir regionas, namų stiliai, šeimų gyvenimo būdai: pasikeitimas mokinių apibūdinimais (2015 vasaris).
• Maistas: 1-2 populiarių patiekalų receptų pavyzdžiai su nuotraukomis (2015 vasaris).
• Šalis: pagrindinių šalies dalių trumpi apibūdinimai, klimato/oro sąlygos (2015 kovas).
• Liaudies šokiai: mokinių atliekamo liaudies ar vietos šokio trumpas video (2015 balandis).
• Europos kalbos: paroda mokykloje, pasikeitimas nuotraukomis ar video medžiaga (2015 balandis).

Darbo grupė
Ramunė Sabaliauskienė (koordinatorė, anglų k.)
Danguolė Kairienė (geografija)
Ingrida Šinkūnienė (anglų k.)
Rima Paukštienė (anglų k.)