Tarptautinė vaikų knygos diena

Parašyta 14 Balandis 08 Peržiūros: 366

Balandžio 2-oji – Tarptautinė vaikų knygos diena. Mokyklos bibliotekoje vyko renginiai, skirti šiai dienai paminėti. Skaitykloje buvo eksponuojama knygų paroda, skirta Hansui Kristianui Andersenui „Išmintis ir tiesa pranoksta deimantus". Taip pat vyko ir pirmokų piešinių paroda „Gražiausia pasaka".
Bibliotekoje vyko akcija „O tu dar neskaitei?" Mokiniai ant lapelių užrašė įdomiausių knygų, kurias skaitė ne mūsų mokyklos bibliotekoje, pavadinimus.
Buvo surengta viktorina „Vienas juokas atsakyti, jeigu mėgsti tu skaityti". Viktorinoje varžėsi 32 mokiniai. Reikėjo teisingai atsakyti į klausimus pasakų tema. Visi mokiniai stengėsi, bet nugalėjo keturios mergaitės. Trečiają vietą laimėjo Simona Katinaitė, 2b klasės mokinė, antrąja vieta pasidalijo dvi mergaitės: Rugilė Navikaitė iš 3a klasės ir 3b klasės mokinė Rimgailė Daneikaitė. Pirmosios vietos laimėtoja tapo Kotryna Katinaitė, 4b klasės mokinė. Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojas. Visiems vaikams linkime draugauti su knygelėmis.