Tarptautinė vaikų knygos diena

Parašyta 2014-04-08 Peržiūros: 513

Balandžio 2-oji – Tarptautinė vaikų knygos diena. Mokyklos bibliotekoje vyko renginiai, skirti šiai dienai paminėti. Skaitykloje buvo eksponuojama knygų paroda, skirta Hansui Kristianui Andersenui „Išmintis ir tiesa pranoksta deimantus". Taip pat vyko ir pirmokų piešinių paroda „Gražiausia pasaka".
Bibliotekoje vyko akcija „O tu dar neskaitei?" Mokiniai ant lapelių užrašė įdomiausių knygų, kurias skaitė ne mūsų mokyklos bibliotekoje, pavadinimus.
Buvo surengta viktorina „Vienas juokas atsakyti, jeigu mėgsti tu skaityti". Viktorinoje varžėsi 32 mokiniai. Reikėjo teisingai atsakyti į klausimus pasakų tema. Visi mokiniai stengėsi, bet nugalėjo keturios mergaitės. Trečiają vietą laimėjo Simona Katinaitė, 2b klasės mokinė, antrąja vieta pasidalijo dvi mergaitės: Rugilė Navikaitė iš 3a klasės ir 3b klasės mokinė Rimgailė Daneikaitė. Pirmosios vietos laimėtoja tapo Kotryna Katinaitė, 4b klasės mokinė. Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojas. Visiems vaikams linkime draugauti su knygelėmis.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla