Šventė šauniausiems mūsų bibliotekos skaitytojams

Parašyta 2013-10-24 Peržiūros: 265

2013 m. spalio 23-ąją dieną skaitykloje įvyko graži šventė – skaityklos gimtadienis. Šventės svečiai buvo šauniausi pradinių klasių mūsų bibliotekos skaitytojai. Pirmadienį 7-osios b klasės mokinės vaikus, kurie pernai perskaitė daugiausiai knygų, pakvietė į šventę. Skaitytojus pasitiko 7-osios a klasės mokinės. Renginio vedėjos buvo 6-osios b klasės mergaitės. Koncertavo būrelis „Dainos studija", vadovaujamas mokytojos Laimutės Ševcovos. Vyresniųjų klasių mokinių dovanos mažiesiems skaitytojams – dainos, poezija, nuostabios fotografijos. O 5-ųjų ir 6-ųjų klasių mokiniai, paskatinti tikybos mokytojos Romos Jančauskienės, padarė knygų skirtukus, kurie džiugins mažuosius kiekvieną kartą atsivertus knygą.
Šventėje dalyvavo progimnazijos direktorė Edita Kadūnienė. Ji pasidžiaugė šauniausiais skaitytojais, o bibliotekininkė palinkėjo ir toliau skaityti knygas su malonumu. Buvo įteiktos padėkos ir dovanėlės.
Nuoširdžiai dėkojame šventės rėmėjams – knygynui „Pegasas", internetiniam knygynui „knygos.lt", Utenos Europos informacijos centrui ir visiems, padėjusiems surengti šventę.