Šventė šauniausiems mūsų bibliotekos skaitytojams

Parašyta 2013-10-24 Peržiūros: 265

2013 m. spalio 23-ąją dieną skaitykloje įvyko graži šventė – skaityklos gimtadienis. Šventės svečiai buvo šauniausi pradinių klasių mūsų bibliotekos skaitytojai. Pirmadienį 7-osios b klasės mokinės vaikus, kurie pernai perskaitė daugiausiai knygų, pakvietė į šventę. Skaitytojus pasitiko 7-osios a klasės mokinės. Renginio vedėjos buvo 6-osios b klasės mergaitės. Koncertavo būrelis „Dainos studija", vadovaujamas mokytojos Laimutės Ševcovos. Vyresniųjų klasių mokinių dovanos mažiesiems skaitytojams – dainos, poezija, nuostabios fotografijos. O 5-ųjų ir 6-ųjų klasių mokiniai, paskatinti tikybos mokytojos Romos Jančauskienės, padarė knygų skirtukus, kurie džiugins mažuosius kiekvieną kartą atsivertus knygą.
Šventėje dalyvavo progimnazijos direktorė Edita Kadūnienė. Ji pasidžiaugė šauniausiais skaitytojais, o bibliotekininkė palinkėjo ir toliau skaityti knygas su malonumu. Buvo įteiktos padėkos ir dovanėlės.
Nuoširdžiai dėkojame šventės rėmėjams – knygynui „Pegasas", internetiniam knygynui „knygos.lt", Utenos Europos informacijos centrui ir visiems, padėjusiems surengti šventę.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla