Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Sveikos mitybos konkursas „Mokyklos virtuvės brolija“

Parašyta 2015-02-24 Peržiūros: 366

Mūsų mokyklos dvi 8-tų klasių mokinių komandos, paskatintos technologijų mokytojos L.Kaulinienės, dalyvavo sveikos mitybos konkurse „Mokyklos virtuvės brolija“, kuriame reikėjo pademonstruoti sumanumą, išradingumą bei gebėjimus gaminant skanų ir sveikatai naudingą patiekalą. Šiame konkurse varžėsi daugiau nei pusė tūkstančio 1-12 kl. Lietuvos moksleivių. Konkurso organizatorė, įmonė „Pontem“ mūsų mokiniams įteikė padėkos raštus ir pažadėjo, jog patiekalų receptai bus pritaikyti ir pasiūlyti mokyklų valgykloms.