Sveikos mitybos konkursas „Mokyklos virtuvės brolija“

Parašyta 2015-02-24 Peržiūros: 319

Mūsų mokyklos dvi 8-tų klasių mokinių komandos, paskatintos technologijų mokytojos L.Kaulinienės, dalyvavo sveikos mitybos konkurse „Mokyklos virtuvės brolija“, kuriame reikėjo pademonstruoti sumanumą, išradingumą bei gebėjimus gaminant skanų ir sveikatai naudingą patiekalą. Šiame konkurse varžėsi daugiau nei pusė tūkstančio 1-12 kl. Lietuvos moksleivių. Konkurso organizatorė, įmonė „Pontem“ mūsų mokiniams įteikė padėkos raštus ir pažadėjo, jog patiekalų receptai bus pritaikyti ir pasiūlyti mokyklų valgykloms.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla