Šuolininko diena

Parašyta 2014-03-08 Peržiūros: 465

Gausiai susirinkę moksleiviai į šuolininko dieną, išbandė savo jėgas šuolyje į aukštį ir šuolyje į tolį iš vietos. 5-6 klasių grupėje geriausiai sekėsi šokti į tolį 6a klasės mokinei Kamilei Šipkutei, kuri rezultatu 180 cm, laimėjo pirmą vietą, o šuolyje į aukštį geriausiai šoko Karolina Čekuolytė 6a kl., antroje vietoje liko Livija Trakelytė 6b kl., trečioje Sandra Kuosaitė 6b. O berniukų grupėje dvigubu čempionu tapo taip pat 6a klasės mokinys Anris Jarmalavičius, kuris į aukštį peršoko 130 cm, o į tolį 220 cm. Anris taip pat pelnė džentelmeno titulą, savo laimėtą prizą padovanojo mergaitėms.
7-8klasių grupėje geriausiai sekėsi 8a klasės mokiniui Edgarui Norkūnui, kuris pagerino asmeninį ir mokyklos rekordą, peršokęs į aukštį 155 cm, o į tolį nušoko 240 cm. Antroje vietoje liko Lukas Šinkūnas 8a, peršokęs 150 cm, trečioje Paulius Valiukas 8a kl. Paulius šuolio į tolį rungtyje buvo antras rez. 230 cm, o trečiuoju liko Paulius Eigėlis 7a kl., rez. 205 cm.
Dalyviai apdovanoti padėkos raštais bei prizais.
Linkime mūsų moksleiviams ir toliau treniruotis, siekti aukštų rezultatų, ginant ne tik mokyklos, bet ir rajono garbę.
Akimirkos iš varžybų.