Skrydis į vasarą

Parašyta 2014-05-28 Peržiūros: 347

Gegužės 27-ąją dieną 2-osios a ir 1-osios b klasės mokiniams mokytojos Diana Jurgelevičienė ir Aldona Guobužienė surengė edukacinę išvyką į Anykščius. Mokiniai aplankė Arklio muziejų, kuriame eksponuojami ne tik arklio padargai ir transporto priemonės, bet ir unikalios filatelijos, drožinių rinkiniai, kavalerijos ekspozicija. Viskas stebino mažuosius ekskursijos dalyvius. Muziejuje mokiniai susipažino su audėjos, keramiko, kalvio, juvelyro ir medžio drožėjo darbais. Mažieji buvo vėžinami lineika, arkliuku poni, o antrokai išdrįso pajodinėti ir sportiniu žirgu.
Ekskursantai apsilankė ir šimtametės Anykščių geležinkelio stoties Siauruko muziejuje, turėjo galimybę įlipti į „Škoda" gamyklos garvežį „Kukuška" ir į kitus siaurojo geležinkelio riedmenis, išbandyti įvairias ryšio ir signalizavimo priemones bei veikiantį eksponatą – rankinę dreziną ant bėgių.
Išvykos metu svilinusį karštį mažieji su malonumu iškeitė į vasaros rogučių sukeltą pro ausis švilpiantį vėją ir didžiulį malonumą skrieti kartu su juo į vasarą...

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla