Septintokai lankėsi ir pas savanorius, ir pas šaulius

Parašyta 14 Kovas 25 Peržiūros: 183

Septintosios a klasės mokiniai su ugdymo karjerai koordinatore Regina Zapolskienė vienu šūviu du zuikius nušovė: apsilankė Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos penktosioje rinktinėje ir Šaulių namuose, kur įsikūręs Utenos apskrities šaulių 9-osios rinktinės štabas. Mokiniai susipažino su Lietuvos kariuomenės karių savanorių tarnyba, ginklais, kario profesija, šaulių veikla, susidomėjo galimybe dalyvauti šaulių organizuojamose mobiliose sukarintose vaikų vasaros stovyklose. Stovyklautojai gyvena palapinėse, prausiasi ežere, sportuoja, turi galimybę susipažinti su policijos pareigūnų, ugniagesių, pasieniečių darbo įranga ir priemonėmis, dalyvauja žygiuose ir sukarintuose mokymuose, bendrauja su įdomiais ir žymiais žmonėmis. Taip pat pailsi nuo kompiuterio, mobilaus telefono, koka-kolos, traškučių ir kitokių kasdienybės palydovų.