Sėkmė epistolinio rašinio konkurse

Parašyta 2015-02-02 Peržiūros: 212

Tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas rengiamas nuo 1971-ųjų. Jį rengia Pasaulinės pašto sąjungos Tarptautinis biuras kartu su Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija UNESCO. Lietuvoje šį konkursą organizuoja AB „Lietuvos paštas" kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru. Konkursą remia Susisiekimo bei Švietimo ir mokslo ministerijos.
Šiemet vyksta 44 konkursas. Jo tema tokia: „Papasakok, kokiame pasaulyje nori užaugti“. Rajoninį turą laimėjo mūsų progimnazijos aštuntos klasės moksleivė Silvija Žukaitė. Jos darbui vadovavo lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Snieganė. Aštuntokės rašinys išsiųstas į Vilnių.