Šauniausių skaitytojų šventė

Parašyta 2014-10-27 Peržiūros: 438

Knyga žmogaus gyvenime yra labai svarbi. Tai – žinių šaltinis, atsakymai į įvairius klausimus, didelis džiaugsmas ir paguoda. Bibliotekininkės stengiasi nuo pat pirmos klasės mokiniams skiepyti meilę knygai. Vyksta pokalbiai, knygų pristatymai, įvairūs renginiai. Jau daug metų, spalio mėnesį, skaitykla puošiasi ir renka šauniausius mažuosius skaitytojus.

Šventės metu jie apdovanojami ir pagerbiami. Šiais metais mažuosius linksmino 7b klasės mokiniai. Paskatinti tikybos mokytojos, vyresniųjų klasių mokiniai padarė ir padovanojo skirtukus knygoms. Skaitytojus pasveikino direktorės pavaduotoja Rasa Drungienė, mokyklos prezidentė Silvija ir mokytoja Zinaida Liesienė. Etnografinio ansamblio vaikai, vadovaujami mokytojos Aldonos Guobužienės, padovanojo nuotaikingą dainelę ir spektaklį. Bibliotekininkės šauniems knygos bičiuliams įteikė padėkos raštus, knygutes, balionus ir palinkėjo dažniau paimti knygą į rankas ir keliauti į dykumas, žvaigždes, aplankyti neregėtus miestus, paslaptingas vietoves, patirti džiaugsmą ir skaitymo malonumą.
Nuoširdžiai dėkojame knygynui „Pegasas" ir visiems, kurie prisidėjo prie šventės organizavimo.