Šachmatų varžybos

Parašyta 2015-02-06 Peržiūros: 298

Vasario 5 dieną Utenos daugiafunkciniame sporto komplekse vyko Utenos rajono mokyklų mokinių šachmatų varžybos. Po pirmos kovos aiškia varžybų lydere, o vėliau ir visų varžybų nugalėtoja tapo Rapolo Šaltenio progimnazija. Mūsų progimnazijos komanda dėl II–osios vietos, po labai įtemptos ir lygios kovos nusileido Krašuonos progimnazijos komandai ir užėmė III–ją vietą. Geriausiai mūsų komandoje sekėsi 6a kl. mokinei Gedvilei Mažeikytei, kuri vieną dvikovą laimėjo, o kitą dvikovą baigė lygiosiomis. Mūsų mokyklos komandoje taip pat žaidė 7a kl. mokiniai Anris Jarmalavičius, Kasparas Valentonis ir Laurynas Čeplinskas.

 

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla