Šachmatų varžybos

Parašyta 2015-02-06 Peržiūros: 298

Vasario 5 dieną Utenos daugiafunkciniame sporto komplekse vyko Utenos rajono mokyklų mokinių šachmatų varžybos. Po pirmos kovos aiškia varžybų lydere, o vėliau ir visų varžybų nugalėtoja tapo Rapolo Šaltenio progimnazija. Mūsų progimnazijos komanda dėl II–osios vietos, po labai įtemptos ir lygios kovos nusileido Krašuonos progimnazijos komandai ir užėmė III–ją vietą. Geriausiai mūsų komandoje sekėsi 6a kl. mokinei Gedvilei Mažeikytei, kuri vieną dvikovą laimėjo, o kitą dvikovą baigė lygiosiomis. Mūsų mokyklos komandoje taip pat žaidė 7a kl. mokiniai Anris Jarmalavičius, Kasparas Valentonis ir Laurynas Čeplinskas.