Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Šachmatų varžybos

Parašyta 2015-02-06 Peržiūros: 381

Vasario 5 dieną Utenos daugiafunkciniame sporto komplekse vyko Utenos rajono mokyklų mokinių šachmatų varžybos. Po pirmos kovos aiškia varžybų lydere, o vėliau ir visų varžybų nugalėtoja tapo Rapolo Šaltenio progimnazija. Mūsų progimnazijos komanda dėl II–osios vietos, po labai įtemptos ir lygios kovos nusileido Krašuonos progimnazijos komandai ir užėmė III–ją vietą. Geriausiai mūsų komandoje sekėsi 6a kl. mokinei Gedvilei Mažeikytei, kuri vieną dvikovą laimėjo, o kitą dvikovą baigė lygiosiomis. Mūsų mokyklos komandoje taip pat žaidė 7a kl. mokiniai Anris Jarmalavičius, Kasparas Valentonis ir Laurynas Čeplinskas.

 

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

 

Vyturio leidykla