Rugsėjo 27-oji - Pasaulinė turizmo diena

Parašyta 2014-10-03 Peržiūros: 291

Rugsėjo 27-oji - Pasaulinė turizmo diena. Ši diena minima siekiant visame pasaulyje paskatinti turizmą, užmegzti kultūrinius ryšius. Turizmas yra prasmingas ir sveikas laisvalaikio leidimo būdas, tai įrodė turistų būrelio vadovai: Asta Kaškauskienė ir Artūras Savickas. Į mokyklos sporto salę sukvietė mažuosius Utenos vaikų lopšelio -darželio „Gandrelis“ vaikučius. Turistų būrelio mergaitės darželinukams priminė saugaus elgesio gamtoje taisykles, dainavo prie „laužo“. Pradinių klasių mokytojos Regina Rimkienė ir Regina Šinkūnienė vaikučiams įteikė „Jaunojo turisto pažymėjimus“.