Rugsėjo 22–oji – diena be automobilio!

Parašyta 2014-09-30 Peržiūros: 526

Progimnazijoje diena be automobilio minima kasmet. Penktadienį (2014-09-19) visus mokinius, mokytojus, bendruomenės narius informavome apie dieną be automobilio. Mūsų mokyklos bendruomenė buvo raginama atkreipti dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonių sveikatai, patiems prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.

Pirmadienio ryte prie mokyklos pastatytas stendas priminė visai progimnazijos bendruomenei apie dieną be automobilio. Mokyklos aikštelėje automobilių „nerasta“.
Nuo ankstyvo ryto laukėme mokinių ir jų tėvelių bei mokytojų, atvažiuojančių dviračiais ar ateinančių pėsčiomis. Tai fiksavome.
Pradinių klasių mokiniai kūrė eilėraščius apie dieną be automobilio, dviratukus, paspirtukus. Vaikai, kurie gyvena kaime ir iki autobuso eina daugiau nei 2 km, buvo apdovanoti sveikuolių prizais. Sveikatos priežiūros specialistė supažindino mokinius su judėjimo nauda sveikatai. Paspaudėme rankas ir dviračių mylėtojams, šią dieną į mokyklą jie atvažiavo dviračiais (mama irgi). Jiems padovanojome atminimo dovanėles. Minėdami šią dieną visi pradinukai bėgo aplink Dauniškio ežerą. Iniciatyvą palaikė direktorė Edita Kadūnienė ir pavaduotoja Jolanta Dudlauskienė. O kūno kultūros mokytojas Artūras Savickas važiuodamas dviračiu visus ragino bėgti greičiau, nes judėjimas – sveikatos pagrindas.
Taigi manome, kad dieną be automobilio progimnazijos bendruomenė paminėjo labai turiningai.
Štai toks mūsų pirmadienis!

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla