Rašau Lietuvai

Parašyta 2014-03-11 Peržiūros: 783

Dailyraštis – gražus, aiškus ir taisyklingas raštas. Šiandieniniame naujų technologijų pasaulyje rašyti ranka tapo nepopuliaru ir nemadinga, tačiau gražus raštas – tai menas.
Kovo 5 dieną mokykloje vyko 1-2 klasių dailiojo rašto konkursas „Rašau Lietuvai", skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai – Kovo 11-ajai. Vaikai rašė tekstus apie savo tėvynę – Lietuvą. Visi dalyviai labai stengėsi. Atsižvelgiant į dailaus rašto reikalavimus, buvo išrinkti gražiausiai ir tvarkingiausiai rašantys mokiniai. Tai Rugilė Mačionytė, Mija Šerėnaitė, Martyna Bikutė, Kamilė Peldžiūtė iš 1a klasės, Emilija Narkūnaitė, Tomas Burokas, Rugilė Naudžiūtė ir Emilija Vaičytė iš 1b klasės. 2a klasės mokiniai – Justas Laučius, Kotryna Černiauskaitė, Gintarė Rastenytė ir Viltė Zarankaitė, Ieva Tumėnaitė, Gabija Jančiūtė iš 2b klasės.
Visi konkurso dalyviai apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis. Tikimės, kad ir kiti mokiniai stengsis rašyti aiškiai, gražiai ir tvarkingai.