Rajono pradinių klasių gamtosauginė konferencija „Globok mane“

Parašyta 14 Lapkritis 28 Peržiūros: 261

Lapkričio 27 d. mūsų progimnazijoje vyko rajono pradinių klasių gamtosauginė konferencija „Globok mane“. Ją organizavo mokytojos Regina Rimkienė ir Loreta Januškevičienė.
Konferencijos dalyvius daina pasveikino mokyklos pradinių klasių dainavimo būrelio mokiniai (vadovė Diana Jurgelevičienė). Utenos krašto ekologinio švietimo centro vadovė A. Kaškauskienė papasakojo apie įvairias mokykloje vykdomas akcijas.

Pranešimų temos buvo įvairios. Vieni mokiniai aiškino, kaip švarina gamtą, renka šiukšles poilsiavietėse, prie vandens telkinių, rūšiuoja atliekas, sodina medžius, globoja ir prižiūri augalus, rūpinasi savo augintiniais, aptveria skruzdėlynus, saugo miškus nuo gaisrų. Projektoriuje mirgėjo demonstruojamos nuotraukos, piešiniai, diagramos, atliktų tyrimų rezultatai.
Įdomūs buvo svečių – Žiburio pradinės mokyklos (mokytoja Loreta Šapokienė), mokyklos - vaikų darželio „Eglutė“ (mokytoja Dalia Bagdonienė), Krašuonos progimnazijos (mokytoja Rita Rimšelienė) moksleivių parengti pranešimai.
Konferencijos organizatorės dalyviams įteikė padėkas, dovanėles ir pakvietė dalyvauti akcijoje „Ir mes laukiame Kalėdų“ (maistas ir paklotėliai Gyvūnų globos namų augintiniams).