Profesijų pasaulis penktokų ir šeštokų akimis

Parašyta 2014-06-05 Peržiūros: 360

Pačioje mokslo metų pabaigoje mūsų mokykloje pristatyta knygelė „Profesijų pasaulis penktokų ir šeštokų akimis". Tai kolektyvinis 5-osios a ir 5-osios b lietuvių kalbos modulių ir dalies 6-osios b klasės mokinių darbas, kurtas per integruotas lietuvių kalbos ir ugdymo karjerai pamokas. Knygelėje skelbiami 33 autorių rašinėliai. Knygelę sudarė mokytoja Regina Zapolskienė.

Knygelę paskaityti galima ir čia >>>

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla