Piešinių konkursas

Parašyta 2014-05-03 Peržiūros: 347

Balandžio 29 dieną, Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (APGV) ugniagesiai-gelbėtojai pradėjo Utenos ugniagesių 90 metų veiklos jubiliejinius renginius. Ta proga Utenos APGV buvo organizuota atvirų durų diena, kieme vyko jaunųjų ugniagesių varžybos, o 15 val. Utenos kultūros centre – Utenos rajono mokinių piešinių konkurso „Ugniagesys šiandien ir rytoj" nugalėtojų apdovanojimas. Mūsų mokyklos 2b klasės mokinė Ieva Tumėnaitė (mokytoja R. Malinauskaitė) piešinių konkurse užėmė III vietą 1-4 klasių mokinių grupėje.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla