Pažangos forumas „Vaikų kūrybiškumas 24/7“

Parašyta 2014-10-09 Peržiūros: 724

2014 m. rugsėjo 26 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vyko regioninė diskusija „Kūrybiškumo ugdymo strategijos Lietuvos mokyklose: mokymo turinys, procesas ir aplinka“, kurioje dalyvavo Utenos, Zarasų, Molėtų ir Anykščių rajonų savivaldybių mokytojai, Švietimo ir mokslo ministerijos, Ugdymo plėtotės centro atstovai, taip pat Kauno technologijos universiteto edukologai. Savo darbo patirtimi dalijosi ir mūsų mokyklos pedagogės: Regina Bernotienė, Valda Bikutė, Danguolė Bražėnienė, Angelė Marcinkevičienė ir Rima Paukštienė.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla