Paroda skaitykloje

Parašyta 2014-04-14 Peržiūros: 304

Kasmet skaitykloje rengiamos mokinių, lankančių dailės mokyklą, dailės darbų parodos „Niekuomet žmogus nebūna toks gražus, koks jis būna kurdamas". Šiemet savo darbus eksponavo 5a klasės mokinės Saulė Aleknaitė ir Kotryna Gečiauskaitė ir 7a klasės mokinė Kristina Ramelytė.
Nuostabūs darbeliai ilgai džiugino mūsų mokyklos bendruomenę, o balandžio 9 dieną skaitykloje įvyko parodos uždarymas. Jos metu mergaitės trumpai papasakojo apie savo pomėgį piešti. Jaunąsias dailininkes sveikino ir tapti įžymiomis kūrėjomis linkėjo klasės draugai. Bibliotekos vedėja įteikė dovanėlių ir padėkas už dalyvavimą parodoje.