Pamoka „Utenos dienoje“

Parašyta 2014-05-13 Peržiūros: 255

Penktosios a klasės lietuvių kalbos modulio pamoka vyko „Utenos dienos" redakcijoje. Moksleivius pasitiko ir pamoką vedė pats laikraščio redaktorius Vytautas Ridikas. Mokiniai susipažino su visais redakcijos darbuotojais, sužinojo, kokį darbą kiekvienas dirba. Susidomėję apžiūrinėjo visas sienas, išklijuotas laikraščiais. Užlipę laiptais į antrą aukštą, pateko į redaktoriaus kabinetą. Vieni sėdėjo ant sofos, kai kas – ir redaktoriaus kėdėje. Nors redaktorius sakė, kad griovių kasėjo darbas lengvesnis nei redaktoriaus, griovių kasėjais niekas nenorėjo tapti, o redaktoriaus darbo subtilybės domino visus.