Nugalėjo Vyturių progimnazijos krepšininkai

Parašyta 2015-01-30 Peržiūros: 14205

2015-01-15 krepsinio varzybosSausio mėn. 21 d. vyko Utenos miesto mokyklų 1999 m. gimusių ir jaunesnių mokinių krepšinio turnyras skirtas Utenos DSC taurei laimėti. Finalinėje kovoje mūsų progimnazijos krepšinio komanda rezultatu 60 – 42 nugalėjo Rapolo Šaltenio progimnazijos komandą ir iškovojo Utenos DSC taurę. Kova vyko atkakliai, taškas į tašką, ir didesnį pranašumą mums pavyko pasiekti tik rungtynių pabaigoje. Mūsų komandoje žaidė 7a Edvinas Bareikis ir Mindaugas Matonis bei 8b Orestas Samochvalovas, Airidas Bielinis, Oskaras Nargelas, Ernestas Paulauskas ir Martynas Petuškinas.