Nugalėjo Vyturių progimnazijos krepšininkai

Parašyta 2015-01-30 Peržiūros: 14205

2015-01-15 krepsinio varzybosSausio mėn. 21 d. vyko Utenos miesto mokyklų 1999 m. gimusių ir jaunesnių mokinių krepšinio turnyras skirtas Utenos DSC taurei laimėti. Finalinėje kovoje mūsų progimnazijos krepšinio komanda rezultatu 60 – 42 nugalėjo Rapolo Šaltenio progimnazijos komandą ir iškovojo Utenos DSC taurę. Kova vyko atkakliai, taškas į tašką, ir didesnį pranašumą mums pavyko pasiekti tik rungtynių pabaigoje. Mūsų komandoje žaidė 7a Edvinas Bareikis ir Mindaugas Matonis bei 8b Orestas Samochvalovas, Airidas Bielinis, Oskaras Nargelas, Ernestas Paulauskas ir Martynas Petuškinas.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla