Nacionalinė bibliotekų savaitė

Parašyta 2014-05-08 Peržiūros: 355

Biblioteka – tai vieta, kur kiekvienas gali kurti savo istoriją, pilną naujų žinių, idėjų, kūrybos ir bendravimo. 2014 metų balandžio 23-29 dienomis vyko Nacionalinė bibliotekų savaitė „Biblioteka – vienas pasaulis, daug istorijų". Mūsų bibliotekoje vyko renginiai, skirti šiai savaitei paminėti. 4b klasės mokiniai dalyvavo pamokoje „Valanda su Kristijonu Donelaičiu". Pamokos metu 8a klasės mokinės Daiva Krupeckaitė ir Joana Žardzinaitė skaitė K. Donelaičio kūrinius, bibliotekos vedėja supažindino mokinius su rašytojo biografija ir kūryba. Veikė parodos, susitikimai, vyko akcija „Aš – jaunasis bibliotekininkas", kurios metu mokiniai matavosi bibliotekininko profesiją.