Mūsų sėkmė Utenos miesto pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos varžybose

Parašyta 14 Geg 27 Peržiūros: 171

2014-05-15 sportasGegužės 15-ąją dieną Utenio stadione vyko Utenos miesto pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos varžybos. Dalyvavo 4 komandos: Krašuonos, Vyturių, Rapolo Šaltenio progimnazijų ir Aukštakalnio pradinės mokyklos.
Pirmąją vietą iškovojo Krašuonos, antrąją – mūsų progimnazijos komanda, atsilikusi nuo –pirmosios vietos vos pusę taško.
Mūsų komanda iškovojo nemažai medalių. Šuolio į aukštį rungtyje pirmieji buvo
Gabija Virbūnaitė 4a ir Eivis Diktoras 4c. 30 m. bėgimo rungtyje Liucija Drazdauskaitė 4c iškovojo pirmąją, o Augustė Sinkevičiūtė 4c –antrąją vietą, 300 metrų bėgti šioms mergaitėms buvo sunkiau:
Liucijai Drazdauskaitei atiteko antroji, Augustei Sinkevičiūtei 4c –trečioji vieta. Kajus Kviklys 4c kamuoliuko metimo rungtyje buvo trečias, Lukas Žvejys 4a šuolio į tolį rungtyje taip pat užėmė trečiąją vietą.
Visa komanda apdovanota diplomais. Sporto būrelio vadovė Jūratė Pukėnienė.