Mūsų sėkmė Utenos miesto pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos varžybose

Parašyta 2014-05-27 Peržiūros: 282

2014-05-15 sportasGegužės 15-ąją dieną Utenio stadione vyko Utenos miesto pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos varžybos. Dalyvavo 4 komandos: Krašuonos, Vyturių, Rapolo Šaltenio progimnazijų ir Aukštakalnio pradinės mokyklos.
Pirmąją vietą iškovojo Krašuonos, antrąją – mūsų progimnazijos komanda, atsilikusi nuo –pirmosios vietos vos pusę taško.
Mūsų komanda iškovojo nemažai medalių. Šuolio į aukštį rungtyje pirmieji buvo
Gabija Virbūnaitė 4a ir Eivis Diktoras 4c. 30 m. bėgimo rungtyje Liucija Drazdauskaitė 4c iškovojo pirmąją, o Augustė Sinkevičiūtė 4c –antrąją vietą, 300 metrų bėgti šioms mergaitėms buvo sunkiau:
Liucijai Drazdauskaitei atiteko antroji, Augustei Sinkevičiūtei 4c –trečioji vieta. Kajus Kviklys 4c kamuoliuko metimo rungtyje buvo trečias, Lukas Žvejys 4a šuolio į tolį rungtyje taip pat užėmė trečiąją vietą.
Visa komanda apdovanota diplomais. Sporto būrelio vadovė Jūratė Pukėnienė.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.