Mūsų sėkmė smiginio varžybose

Parašyta 14 Lapkritis 10 Peržiūros: 193

Š.m. lapkričio 6 d. Utenos arenoje vyko Utenos rajono mokyklų mokinių smiginio varžybos KKSC taurei laimėti. Varžybos buvo vykdomos vadovaujantis tarptautinėmis smiginio taisyklėmis. Dėl KKSC taurės varžėsi mergaičių ir berniukų komandos. Mūsų mokyklos komandos buvo sudarytos iš 7a ir 7b klasių mokinių. Mergaičių komandai atstovavo 7a klasės mokinės Gustė Andrijauskaitė, Monika Gečaitė, Kamilė Norkūnaitė ir Aurėja Tamošiūnaitė.

Bendroje, komandinėje įskaitoje, surinkusios 645 taškus, jos užėmė III-ąją vietą. Truputį geriau sekėsi mūsų mokyklos 7b klasės berniukų komandai. Surinkusi daugiausiai taškų (970) iš visų dalyvavusių komandų, ji užtikrintai nugalėjo komandinėse varžybose ir iškovojo KKSC taurę. Smiginio varžybų nugalėtojais tapo Edvinas Venslovas, Paulius Musteikis, Justinas Dūda ir Arūnas Paukštis. Edvinui Venslovui gerai sekėsi ir individualioje varžybų rungtyje, kur surinkęs 425 taškus, buvo geriausias ir užėmė I-ąją vietą.