Mūsų progimnazijos tėveliai – aktyvūs akcijos dalyviai

Parašyta 2014-01-27 Peržiūros: 262

Dvi savaites mūsų progimnazijoje vyko akcija – mokiniai rinko makulatūrą. Galima pasidžiaugti, kad akcija pavyko. Iš visų pakampių į mokyklą atkeliavo tonos įvairiausios makulatūros: seni žurnalai, vadovėliai, knygos, kartono lakštai, netgi tėčio cigarečių pakelių kolekcija.
Patys aktyviausi buvo aštuntokai. 8c klasė surinko net 1150 kg. II-ąją vietą laimėjo 1b klasė (654 kg), trečioji vieta atiteko 6b klasei (386 kg). Sveikiname aktyviausius! Jų laukia žadėtas prizas – netolima kelionė.
Esame dėkingi visiems mokiniams, dalyvavusiems akcijoje, Tariame „ačiū" ir tėveliams, ypač mūsų mažųjų – pradinukų, nes be jų pagalbos tiek daug popieriaus nebūtume surinkę.

Asta Kaškauskienė