Mokytojų vasara prasidėjo

Parašyta 2014-06-08 Peržiūros: 499

Pradinių klasių mokytojos Regina Rimkienė, Loreta Januškevičienė, Diana Jurgelevičienė ir Aldona Guobužienė dalyvavo projekto eTwinning ambasadorių Utenos regionui mokytojų G. Sudniutės ir L. Tarvydienės seminare, kuris vyko Utenos Dauniškio gimnazijoje. Mokytojos klausė pranešimų apie projektų Erasmus+, eTwinning bei eTwinning+ naujoves, tikslus, užsiregistravo projekto eTwinning svetainėje, praktiškai išbandė naujas projekto darbastalio bei kitų įrankių galimybes. Seminaro dalyvės taip pat pagilino savo IKT taikymo kompetencijas, praktiškai išbandydamos keletą internetinių įrankių (grafikos rengykles: SumoPaint, PiXlr bei kitas grafinei informacijai apdoroti skirtas priemones: Pixect, Pixfiltre, Picditor ir kitus įrankius).
Pradinių klasių mokytojos prisijungė prie Utenos regiono švietimo įstaigų darbuotojams skirtos projekto eTwinning Yahoo! grupės. Mokytojos ne tik naudosis pateikiama informacija, bet ir pačios šioje grupėje dalinsis gerąja patirtimi, idėjomis, konsultuosis ir konsultuos kitus grupės narius.