Mokykloje lankėsi mokytojos iš Rumunijos

Parašyta 2014-03-25 Peržiūros: 270

Artėja į pabaigą pirmieji dvišalio COMENIUS projekto „Languages, cultures and greener future connecting people" metai. Kovo 19 – 22 dienomis Utenos Vyturių progimnazijoje lankėsi trys mokytojos iš „Vasile Lucaciu" mokyklos, Carei miesto, Rumunijos. Projekto tikslas yra ne tik daugiau sužinoti apie kitų šalių kultūrinį paveldą, žmonių papročius, šalies geografinius ypatumus, bet taip pat ir susipažinti su šalies partnerės kalbos pagrindais, tad mokytojos iš Rumunijos 23 mokinius, 2014 metų gegužės 14 – 23 dienomis vyksiančius į projekto dalyvių susitikimą Carei mieste, mokė rumunų abėlėlės, dažniausiai vartojamų frazių bei dainų.