Mokinių dovana mokytojams profesinės šventės proga

Parašyta 2013-10-05 Peržiūros: 449

Mokytojų diena 2013Ankstų penktadienio rytą mokytojus pasitiko šventiškai ir išradingai papuoštos paradinės progimnazijos durys, nutiestas specialus garbingas mokytojų sutiktuvių takelis ir teatrališkai pasipuošę mokiniai. Kiekvienas tą rytą atskubėjęs į progimnaziją mokytojas buvo pasveikintas ir gavo kvietimą į šventinį renginį.
12 val. mokiniai pakvietė mokytojus į aktų salę ir surengė įspūdingą koncertą. Jie „padovanojo" nuostabią „kelionę" į svajonių miestą Paryžių, kuriame skamba muzika, dainos. Paklaidžioję Eliziejaus laukais, kuriuose atsipalaiduoja palaimintos sielos, Vyturių mokytojai „atvyko" prie Eifelio bokšto papėdės ir Senos krantinėje „užsuko" į mažutę, bet ypatingą šokolado parduotuvėlę. Nuostabi prancūzė ir jos svečiai, mokytojus pavergė svajingomis dainomis, o tirpstantis burnoje šokoladas, leido jiems pasijusti, kad yra čia visada laukiami.

Mokytojų vardu, dėkoju Mokinių Tarybai, visiems Vyturiukams už šią nuostabią šventę, už dainas, šokius. Dėkoju už gėles ir gražius žodžius bei linkėjimus. O, svarbiausia, dėkoju už pakilią, elegantišką šventės dvasią.

Direktorė

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)