Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Mokiniai mokosi verslumo

Parašyta 2014-12-03 Peržiūros: 355

Verslumas šiandieniniame pasaulyje yra laikomas labai svarbiu žmogaus gebėjimu, norint sėkmingai kurti savo ateitį. Gebėjimas efektyviai prisitaikyti prie kintančios aplinkos, siekti įvairių tikslų, planuoti ir organizuoti veiklą, kūrybiškai ir lanksčiai mąstyti, bendrauti ir bendradarbiauti yra dideli privalumai kiekvienam jaunam žmogui. Bendrasis lavinimas turi padėti mokiniams pasirengti suaugusiųjų gyvenimui, todėl verslumo gebėjimų ugdymas mokykloje labai svarbus.


Lapkričio mėnesį verslumo savaitė vyksta visame pasaulyje. Į šios savaitės veiklas įsijungė per 200 Lietuvos mokyklų.
Verslumo savaitės akcentas mūsų mokykloje – vienos dienos turgelis, tradiciškai kasmet įsikuriantis skaitykloje. Mokiniai vėl galėjo pirkti, parduoti, mainyti, dovanoti savo ar tėvelių sukurtus rankdarbius.
Mūsų mokyklos mokiniai nuolat skatinami atrasti savyje kūrybiškumo, inovatyvumo ir verslumo gysleles.

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

 

Vyturio leidykla