Mokesčiai sugrįžta

Parašyta 2014-05-10 Peržiūros: 285

Utenos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija organizavo moksleivių piešinių konkursą „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam". Trečiųjų ir ketvirtųjų klasių moksleiviai savo piešiniais stengėsi perteikti, kaip sąžiningai sumokėti mokesčiai kuria naudą valstybei ir jos žmonėms.
Gegužės 7 dieną į mokyklą atvyko VMI atstovės. Jos susitiko su konkurso dalyviais – trečiosios a ir ketvirtosios c klasės mokiniais. Viešnios papasakojo apie mokesčius, jų naudą ir šešėlinės ekonomikos žalą. Konkurso nugalėtojoms –Gabijai Gaučytei ir Akvilei Nalivaikaitei – įteiktos padėkos ir dovanėlės.
Dėkojame organizatoriams už įdomų konkursą ir laukiame naujų.