Minėjome pasaulinę poezijos dieną

Parašyta 2014-03-21 Peržiūros: 375

Skaitykloje vyko poezijos šventė „Keliaukime į poezijos šalį", skirta pasaulinei poezijos dienai paminėti. Mokiniai deklamavo savo kūrybos ir poetų eilėraščius. Dainavo mokytoja Almantė su savo sese Gintaute. Eilėraščius deklamavo mokytoja Audronė. Kanklėmis grojo 5a klasės mokinė Viktorija. Gitara grojo ir „Svajoklį" dainavo 6b klasės mergaitės. Savo kūrybos eilėraščius skaitė Gedvilė ir Živilė iš 5a klasės. Bibliotekos vedėja palinkėjo visiems ne tik skaityti poeziją bet ir patiems kurti nuostabius eilėraščius.
Kitą dieną skaitykloje lankėsi pirmokai ir 3b klasės mokiniai su savo mokytojomis. Jie skaitė eilėraščius iš mokinių kūrybos knygelių „Gerųjų žodžių link..." Renginių dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, eilėraščiais bei prisiminimo dovanėlėmis, kurias padaryti padėjo mūsų mokyklos mokiniai.
Pasaulinę poezijos dieną mokiniai minėjo ir pamokų metu. Lietuvių kalbos mokytoja Regina Zapolskienė su penktokais aiškinosi, kas yra poezija, mokiniai skaitė ir bandė analizuoti įvairių poetų eilėraščius pavasario tema. Penktaklasiai pažadėjo patys sukurti po pavasarinį eilėraštuką.

 

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla