Mes minime Žemės dieną

Parašyta 2014-03-20 Peržiūros: 415

Kovo 20 – balandžio 24 dienos vadinamos Žemės mėnesiu. O pasaulinė Žemės diena švenčiama kovo 20 dieną, kai jau daug paukštelių į savo gimtus namus parskrido, kai visa mūsų gamta pasitinka pavasarį...
Žemės diena minima ir mūsų progimnazijoje. Šiai progai paminėti aštuntokai, vadovaujami informatikos mokytojų Loretos Deveikienės ir Galinos Šerlatienės, kūrė lankstinukus apie rūšiavimo naudą. Skaitykloje veikia šių darbų parodėlė „Rūšiuokime atliekas – tausokime gamtą".
Kovo 19-ąją septintokės drauge su ekologinio–turizmo būrelio vadove Asta Kaškauskiene dalyvavo Utenos regioniniame seminare apie atliekų tvarkymą.
O gamtosauginio būrelio „Noriu žinoti" nariai, vadovaujami mokytojos Valdos Bikutės mums primena, kad kovo 25-oji – Gandro diena.
Taigi žemė mums siunčia ženklus, kad gamta bunda. Stebėkime juos ir džiaukimės atėjusiu pavasariu.

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)