Mažieji svečiai

Parašyta 2014-02-13 Peržiūros: 756

Vasario 12 dieną mokykloje vyko renginys „Kurkime spalvingą pasaulį", skirtas priešmokyklinėms grupėms. Šventėje dalyvavo būsimi pirmokai iš Utenos vaikų lopšelių-darželių „Saulutė", „Gandrelis", „Šaltinėlis" bei „Želmenėlis". Vaikai turėjo galimybę susipažinti su mokyklos erdvėmis, pasėdėti mokykliniame suole, pasportuoti ir kūrybiškai praleisti laiką. Būsimi mokiniai kūrė paveikslą, mokėsi bendrą žaidimą – dainelę, minė mįsles, klausė patarlių. Vėliau dalyvavo sportinėse estafetėse. Renginio pabaigoje mokyklos aktų salėje direktorės pavaduotoja ugdymui Rasa Drungienė šiltai pasveikino mažuosius svečius. Renginį vainikavo linksma diskoteka.