Šauniausių skaitytojų šventė

Parašyta 2020-12-07 Peržiūros: 368

Kiekvienais metais bibliotekoje rengiama Šauniausių skaitytojų šventė. Šiemet ji kitokia, nes vyko nuotoliniu būdu. Mokiniai, vadovaujami muzikos mokytojo Lino Vaitiekėno padovanojo dvi nuotaikingas daineles.
Geriausiais skaitytojais išrinkti 2a klasės mokinė Eisvina Pelikšaitė ir 3a klasės mokinys Jonas Neseckas. Jiems atiteko šauniausių skaitytojų karūnos.
O kokia gi šventė be dovanų! Šiemet dovana vaikams buvo ypatinga – edukacinė pamoka, kurią padovanojo knygų kūrėja Inga Dagilė.
4a klasės mokinys Kajus Eismantas raiškiai perskaitė labiausiai jam patikusį eilėraštį iš knygos „Svajonių kalnas", kurią iliustravo mūsų šventės viešnia, o parašė Rosita Makauskienė. Vaikai džiaugėsi, kad galėjo virtualiai pasisvečiuoti dailininkės dirbtuvėse, sužinoti kaip spaustuvėje gaminamos knygos, kiek žmonių reikia kad pagamintų knygą ir dar daug įdomių dalykų.
Dėkojame knygų kūrėjai už šią dovaną. Linkime kūrybinės sėkmės ir laukiame naujų susitikimų, o visiems vaikams linkime nenuobodžiauti ir skaityti knygas su malonumu.

Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė